Hogwarts Cadılık & Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl: 2025

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rp Yorumlama.

+2
Claudia Chelestis
Jaska Ilmarinen
6 posters
YazarMesaj
Jaska Ilmarinen
Büyücü

Tarafı : Come to dark side. We have cookies.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 10:13 am

En sevdiğim başlık falan. sdfg
Claudia Chelestis
İksir Profesörü
Claudia Chelestis

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 12:33 pm

Aman Rp yapar yapmaz aç bu başlığı yani, hava atmak budur işte. asda

Güzel yazıyo hoş yazıyo beni eziyo, ama az yazıyo. Nitelik değil de nicelik önemli Çağlar. Anla.
Marveille Croweix
Slytherin VII. Sınıf
Marveille Croweix

Tarafı : Malları sevenler ve koruyanlar derneği
Rp Partneri : Simon bilmemne benim.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 1:49 pm

Güzel yazıyo hoş yazıyo üstüme çıkıp beni eziyo çokça yazıyo tapılası yazıyo.
Claudia Chelestis
İksir Profesörü
Claudia Chelestis

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 1:50 pm

Marveille Croweix demiş ki:
Güzel yazıyo hoş yazıyo üstüme çıkıp beni eziyo çokça yazıyo tapılası yazıyo.

Ruh hali şeylerine tapıyorum onun, betimlemelerine de. Yazı renklerine de.
Marveille Croweix
Slytherin VII. Sınıf
Marveille Croweix

Tarafı : Malları sevenler ve koruyanlar derneği
Rp Partneri : Simon bilmemne benim.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 1:52 pm

Hayır ben onu betimlemelerine daha çok tapıyorum. Anlatışına da ayrı bi tapıyorum. Adras olarak LS için yaptığı rp lere on bin kat tapıyorum. (L)
Jaska Ilmarinen
Büyücü

Tarafı : Come to dark side. We have cookies.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 5:20 pm

Aylardır rp yapmadığını falan söyledi de yemedim Aytül. Şu haliyle bile baya ezildiğimi hissettim zaten. Betimlemelerdi, anlatım tarzıydı falan şu üstteki tapılası.
Odette Jouvenel
Kehanet Profesörü
Odette Jouvenel

Tarafı : kehanetler onu nereye götürürse orada.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 5:21 pm

İmzaları takımları vs. kadar rp'lerle uğraşsa bence çok daha iyi yazar. Yani iyi yazıyor da, bence daha iyi de yazabilir azcık kassa. Gerçi kasınca pek içten olmuyor ama olsun. Benden iyi yazıyor bir de evet.
Claudia Chelestis
İksir Profesörü
Claudia Chelestis

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 5:23 pm

Herkes sürekli 'benden iyi' diyo lan, değil ama öyle.
Duygu en iyi 10 Rp'ci içindesin bence, her şeyiyle. Betimlemeydi şuydu buydu diye ayrıntıya girmiycem, direkt öylesin işte. İyisin. Cidden de ezersin.
Kenny Broderick
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Kenny Broderick

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:25 pm

Betimlemeleri hoşuma gitti, anlatımını akıcı buldum. Bu kadar, ben üsttekini veya üstteki beni ezmeyecek.
Odette Jouvenel
Kehanet Profesörü
Odette Jouvenel

Tarafı : kehanetler onu nereye götürürse orada.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:27 pm

O mitiştir. O tektir. O bitanedir. O benim canımdır. O benim her şeyim. O benim en sevdiğim. O süper yazar ki. Mitiştir o. Okuması süper keyiflidir.
*Benim rp'ye sen dal yavrum. Seni bekliyorum xP
Julija Volkova
Tılsım Profesörü
Julija Volkova

Tarafı : İdilinKıçı.

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:28 pm

Maldır o seksidir. Güzel rpleri vardır. Rpyi çok okumayan biri olarak onunkileri zevkle okuyordum. ahahaha
Claudia Chelestis
İksir Profesörü
Claudia Chelestis

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:48 pm

Karakterlerinin sürekli birilerinin kıçıyla derin ilişkileri olmasa, eminim çok daha iyi rpleri olur. pig
Kenny Broderick
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Kenny Broderick

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:31 pm

Akıcı ve hoş rpleri var, ayrıntıya çok girmeden insanın zevkle okumasını sağlıyor.
Claudia Chelestis
İksir Profesörü
Claudia Chelestis

Rp Yorumlama. Empty
MesajKonu: Geri: Rp Yorumlama.   Rp Yorumlama. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 9:57 pm

Aferin ona, iyidir iyi.

Rp Yorumlama.
1 sayfadaki 1 sayfası